hdr138037Zimowe miesiące poświąteczne są czasem, gdy chętnie korzystamy ze śniegu i chłodnej aury wybierając się w góry. Jadąc z rodziną raczej wolelibyśmy uniknąć okresu gdy dzieci w szkołach mają ferie. Jednak jeśli nasza pociecha nie może opuszczać lekcji w innym okresie nie pozostaje nam nic innego jak spakować walizki i wyjechać do któregoś z miast przygotowanego na najazd zimowych turystów. Jednym z takich kurortów zimowych jest Szczawnica. Zarówno w zimę jak i w lato można odpocząć, zażyć sportu i rozrywki i po prostu oderwać się od problemów codzienności.

Zanim jednak wyjedziemy na wczasy, musimy dopiąć na ostatni guzik wszystkie ustalenia: przejrzeć wszystkie Szczawnica hotele pensjonaty pod kątem oferty, zorganizować nowy sprzęt dla naszych pociech i zastanowić się, kto zaopiekuje się naszymi zwierzętami. Na szczęście coraz częściej możemy spędzić wczasy z psem w górach! Niektóre Hotele Szczawnica wprowadziły do swojej oferty również specjalne pokoje dla osób z czworonogami. Oczywiście nie wszystkie Szczawnica noclegi zgadzają się na zwierzęta w pokojach.

Wynika to głównie z ich renomy, której nie chcą sobie zepsuć. Goszczenie psów w pokojach może wiązać się ze stratami wśród innej klienteli – tej która chociażby jest alergikami lub jest uczulona na sierść. Do niedawna bardzo trudno było gdziekolwiek jechać ze swoim pupilem. Bardzo często wiec albo rezygnowaliśmy z urlopu, albo znajdowaliśmy bliska osobę, która zaopiekowała się naszym psiakiem. A czy wakacje z psem są dużo bardziej kłopotliwe?

Jeżeli darzymy się wzajemną miłością, wiemy, że każde zwierzę wymaga poświęceń. Zmiana otoczenia i aktywny wypoczynek również i dla naszego zwierzaka będzie przygodą. Obecnie oferty turystyczne i noclegowe bardzo się zmieniają i poszerzają swoją ofertę.

REKLAMA: Sprawdź oferty na Szczawnica noclegi na [hotelsmile.pl]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *