W licznych artykułach dotyczących prawidłowego odżywiania można spotkać się z opinią, że człowiek powinien dziennie wypijać około dwóch litrów wody. Jak się jednak okazuje, ta ilość jest drobną przesadą, ponieważ wodę zawierają również wszystkie spożywane posiłki. Nie można jednak zapominać o płynach i wybierać takie, które są faktycznie zdrowe. Współczesny człowiek najczęściej raczy się kawą i herbatą. Warto jednak pamiętać, że chociaż kawa pobudza, to jednocześnie również wypłukuje wodę z organizmu. Warto więc ograniczyć ilość kawy na co dzień do 2-3 filiżanek. Bardzo zdrowa jest natomiast woda mineralna.
Zawiera ona mikroelementy tak potrzebne na co dzień, a picie wody zaleca się przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Latem popularne są też rozmaite napoje owocowe, energetyzujące, słodzone i gazowane napoje. Zamiast nich można wybrać jednak o wiele zdrowsze naturalne soki owocowe. Najczęściej wybiera się soki w kartonach. Chociaż niewątpliwie są zdrowsze od gazowanych i mocno słodzonych napojów naszpikowanych konserwantami, to nawet pozornie zdrowe soki w kartonach są dodatkowo słodzone, poddawane są też termicznej obróbce, dzięki czemu mają bardzo długi termin ważności. Na pewno o wiele zdrowsze od nich są soki świeże. Wyciskarki cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ pozwalają błyskawicznie przygotować sok, a w dodatku świetnie się prezentują.
Wyciskarki można więc coraz częściej spotkać w biurach, restauracjach, hotelach czy choćby na targach. Rynek wyciskarek właściwie zdominowały dwie firmy: zumex oraz zumoval. Wyciskarki do cytrusów ich produkcji są niezawodne, trwałe i przy tym starannie zaprojektowane, do tego stopnia, że można je śmiało uznać za ozdobę pomieszczenia, niezależnie czy jest to biuro, prywatne mieszkanie czy hotelowy barek.

Wejdź na http://swiezowyciskaj.pl/ wyciskarki do cytrusów w najlepszych cenach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *