Reklama

Reklama

Sezonowe wyprzedaże są dla niektórych nie lada okazją do tego by złowić upragniony i wyczekiwany długo przedmiot. Najczęściej są to oczywiście ubrania, dodatki i oczywiście gadżety i elektronika. Jak się okazuje najchętniej kupujemy podczas wyprzedaży noworocznych i wręcz czekamy na ten czas, w nadziei, że nasz wymarzony telewizor, płaszcz czy odtwarzacz będzie przeceniony. Bardzo często to właśnie teraz decydujemy się również na zakupy sprzętów i wyposażenia do domu.

Sklepy meblowe czy te z artykułami budowlanymi raczej nie przyciągają w tym okresie wielu klientów – a przynajmniej nie jest ich dużo więcej niż w innych okresach roku. Jednak i tu zdarzają się również świąteczne i poświąteczne wyprzedaże. Taniej kupić możemy takie rzeczy jak chociażby lampy kryształowe (elektrodom.info), dywany, chodniczki i inne. Czy chętnie sięgamy po takie produkty z promocji? Jak się okazuje nie jesteśmy zbyt ufni jeśli chodzi o kupno takich rzeczy. Bo choć są drogie, raczej nie chcemy na nich oszczędzać.

Tańsza kostka brukowa [mk-bruk.pl] zawsze będzie nam wydawać się podejrzana a zakupiony na wyprzedaży zlewozmywak będzie zastanawiał swoją ceną. Promocje działają na nas najczęściej w przypadku produktów spożywczych oraz odzieżowych. Jeśli chodzi o elementy wykończenia wnętrz, wyposażenie domu czy elektronikę nie jesteśmy już tak bardzo ufni. Wolimy zapłacić więcej, gdyż mamy wrażenie, że towar przeceniony z pewnością będzie gorszej jakości.

Tymczasem najczęściej nacinamy się właśnie na promocje w sklepach spożywczych oraz odzieżowych. Tam faktycznie możemy spotkać produkty gorszej jakości, lub takie które w rzeczywistości nie są opatrzone promocyjnymi cenami, ale cenami normalnymi, które zostały wcześniej sztucznie zawyżone.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *