Nałogi i złe nawyki to najgorsze ze słabości jakim ulega człowiek. Niszczenie własnego zdrowia dla wątpliwej, uzależniającej przyjemności najczęściej kończy się tragicznymi skutkami. Widać to zwłaszcza w przypadku palenia. Na początku zaczyna się od gorszego samopoczucia, obniżonej jakości snu, poszarzenia cery, kaszlu a kończy się często nowotworami i chorobami serca. Rozsądek podpowiadałby całkowicie odstawić nałóg, ale technologia i pomysłowość w służbie naszej przyjemności i konsumenckiej rozrzutności jest większa.
Dlatego mamy dziś epapierosy, które faktycznie pozwalają ocalić nasze zdrowie i samopoczucie. Nie tylko zresztą samych palaczy, ale wszystkich osób w ich otoczeniu. E papierosy oparte są na specjalnej technologii, która zamienia liquid zawierający nikotynę w parę wodną, którą wdycha palacz. Brak substancji smolistych i innych niebezpiecznych związków powoduje, że nie tylko lepiej czujemy się po przerzuceniu na elektroniczne papierosy, ale również powoli odtruwamy swój organizm. Nie ma jednak pewności, czy działanie tych specyfików jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Zawierają bowiem nikotynę – która tak samo uzależnia i oddziałuje na przykład na podniesienie ciśnienia krwi.
Najbardziej znanymi firmami, które zajmują się produkcją i ciągłym udoskonalaniem jakie ma e papieros są między innymi Volish, Provog czy Mild. Jaka jest natomiast e papieros cena? To bardzo różne kwoty – rozpięty od stu złotych do kilkuset. Często cena przekłada się na samo działanie. Droższe liquidy są bardziej intensywne i wydajne, jednak bardzo często płacimy za sam design jaki ma nasz e-papieros. Jeśli myślimy o jego zakupie, lepiej wybrać te nieco droższe – tanie e-papierosy nieznanych firm często się przegrzewają i należy wymieniać poszczególne części. W użytkowaniu może się okazać, że taniej wyjdziemy na zakupie nieco droższego sprzętu do palenia!

REKLAMA: zobacz oryginalne produkty Volish http://www.odet-ta.pl/atomizer-volish-ego3-tank-cherry-p-285.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *