Znalazłaś wreszcie mężczyznę swojego życia. Jest dla Ciebie idealny i wiesz, że to właśnie ten jedyny. Co więcej: Twój książę właśnie Ci się oświadczył! Jesteś prawdziwą szczęściarą!
A więc teraz, kiedy już zostałaś dumną narzeczoną czas aby zainteresowała Cię moda ślubna. Najlepiej zacznij z wyprzedzeniem przeglądać w katalogach i w sklepach suknie ślubne i dodatki ślubne.
Moda ślubna jest obecnie bardzo różnorodna i bogata. Moda ślubna zawiera propozycje dla każdej kobiety: młodszej, starszej, wysokiej, niskiej, szczupłej i puszystej.
Na rynku znajdziesz suknie ślubne każdego rodzaju i każdym stylu: romantyczne, barokowe, skromne, ekstrawaganckie, eleganckie. Żeby przekonać się jakie suknie ślubne do ciebie pasują, które z nich podkreślą Twój typ urody i idealnie wpasują się w Twój styl, musisz po prostu obejrzeć wszystkie dostępne na rynku modele.
Suknie ślubne mogą być rozkloszowane, wcięte, ozdobione tysiącem falban, koronkowe, proste.

dodatki ślubne
Suknie ślubne mają różną długość, różne fasony i różne kolory. Tak, różne kolory- na całe szczęście nie wszystkie suknie ślubne są białe.
Pamiętaj, że suknie ślubne warto nie tylko obejrzeć ale też przymierzyć- nie wszystko co wydaje Ci się ładne na sklepowym manekinie, będzie na Tobie wyglądać równie dobrze.
Kiedy wreszcie wybierzesz odpowiednią suknię i będziesz absolutnie pewna, że jest idealna, musisz dobrać do niej odpowiednie dodatki ślubne.
Najważniejsze dodatki ślubne to: buty, welon i bukiet. Pamiętaj, że dodatki ślubne muszą komponować się w całość z suknią i ze sobą nawzajem’!