Jakie nieruchomości sprzedają się obecnie najlepiej? Niestety to trudny czas dla deweloperów i firm budowlanych – przez ostatnie kilka lat sprzedaż mieszkań i domów jest nieporównywalnie niższa niż pięć lat temu. Przyczynił się do tego oczywiście kryzys oraz przestój w realizowaniu programów umożliwiających młodym ludziom kupno tańszego mieszkania. W tych czasach najlepiej sprzedają się małe, znacznie tańsze mieszkania – nie koniecznie w dobrych lokalizacjach. Względy ekonomiczne są więc najważniejsze. Jak jednak pomieścić się w niewielkiej kawalerce? Jest kilka dobrych sposobów, by urządzić ją w sposób gwarantujący wygodę i oszczędność miejsca.

Po pierwsze zrezygnujmy z wielu dodatków i niepotrzebnych bibelotów. Jeśli są one nam niezbędne, idealnym rozwiązaniem będą wielofunkcyjne, pakowne meble, które dziś możemy kupić zarówno w dużych sieciach sprzedających meble jak i mniejszych, markowych salonach. W małym mieszkaniu meble zazwyczaj są wypakowane niemal po brzegi. Jeśli mamy problem ze znalezieniem czegokolwiek, możemy w prosty sposób zażegnać ten problem – kupmy wkłady do szuflad, dzięki czemu będziemy mogli w prosty sposób pogrupować rzeczy.

Ważne jest nie tylko to, by meble nam nie przeszkadzały. W małej przestrzeni często czujemy się niekomfortowo. By to zmienić, spróbujmy wizualnie powiększyć mieszkanie.  Jak? Świetnie nadadzą się do tego Axitech obrazy na szkle. I nie chodzi tu o fototapety, które modne były w latach osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych. Wyłożenie ściany ciekawą kompozycją na szkle pozwoli wprowadzić świeżość i lekkość przestrzeni. Pamiętajmy o tym, by wybrać jasne kolory, które będą rozpraszać światło i jednocześnie wizualnie powiększą przestrzeń.

Podobną funkcję – dodanie głębi, dadzą nam panele szklane do kuchni [axitech.pl] – najlepiej te, które mają możliwość podświetlenia. Odpowiednie operowanie światłem również przynosi świetne efekty.

Przeczytaj również Czas na odświeżenie mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *