Fotobudka to hit ostatnich miesięcy. Są bardzo chętnie wynajmowane na ważne dla nas uroczystości i okazje. Doskonale bowiem potrafią rozbawić wszystkich gości – zarówno tych starszych, jak i młodszych wiekiem. Stanowią przykuwająca wzrok nowość, w rezultacie, podczas imprezy, przed taką fotobudką często ustawia się niemała kolejka. Dlaczego?

Z racji tego, że wykonane przez nią zdjęcia są nie tylko zabawne i ciekawe, ale dodatkowo stanowią one naprawdę doskonałą pamiątkę, która będzie wywoływała uśmiech na naszych ustach i przywoływała miłe wspomnienia przez wyjątkowo długi czas.

Coraz częściej takie budki spotkać możemy na weselach, ale także na urodzinach, studniówkach, półmetkach i ważnych firmowych eventach. Fotobudka w takich miejscach jest wspaniałym ukoronowaniem organizowanej przez nas imprezy.

Jeżeli decydujemy się na automat zdjęciowy do wynajęcia, to warto postarać się także o gadgety, które sprawią, ze zdjęcia staną się przezabawne. Możemy wyszperać w domu śmieszne kapelusze, ogromne okulary czy muszkę. Takie rekwizyty kupimy też w wielu sklepach albo zamówimy je przez Internet.

fotobudka stanowi pamiątkę i zapewnia rozrywkę

Koszty wynajęcia fotobudki są bardzo różne. Wszystko zależy od tego, na jaką firmę się zdecydujemy, ale także od tego, na jak długi czas wynajmiemy budkę. Pamiętajmy, że goście mogą się szybko nią znudzić, dlatego nie warto wynajmować fotobudki na całą imprezę. Firmy podają zazwyczaj cenę za wynajęcie takiego aparatu na dwie, trzy albo cztery godziny. Cennik rozpoczyna się od ok. 500 zł i idzie do góry.